bramy uchylneNajprostszym i zarazem najtańszym rozwiązaniem przeznaczonym do zamknięcia garażu jest brama uchylna. Konstrukcją nośną bramy uchylnej jest rama wykonana z profili stalowych. Poszycie bramy to najczęściej blacha stalowa lub drewno, rzadziej stosowanym poszyciem jest blacha aluminiowa lub miedziana. Brama uchylna otwiera się do góry, przy czym jej dolna część wysuwa się na zewnątrz garażu.
Brama uchylna ze względu na swoją konstrukcję jest bramą najmniej szczelną z tego powodu najczęstsze zastosowanie znajduje w garażach wolnostojących lub nie ogrzewanych, jak również w garażach zbiorczych.

Nasza firma oferuje bramy uchylne firm NORMSTAHL i WIŚNIOWSKI

 

Bramy uchylneBramy uchylneBramy uchylne


Firma Normstahl jako jedyna na rynku dostarcza bramy garażowe bez szyn podsufitowych. Konstrukcja bez szyn podsufitowych to łatwy montaż, funkcjonalność wnętrza garażu, płynne pewne domykanie i samoczynne otwieranie. Unikalny mechanizm unoszący gwarantuje także bezpieczeństwo.

Użytkownikowi nie grozi uraz głowy o ostre krawędzie szyn, ani też nagłe opadnięcie bramy - spoczywa ona stabilnie i bezpiecznie w pozycji otwartej.

Bramy uchylne dostępne są w dziesięciu standardowych kolorach normstahl oraz kilkunastu wariantach wykonania poszyć od najprostszych trapezowych przez poszycia drewniane i na wyszukanych kasetonach z miedzi kończąc.

Bramy uchylneBramy uchylne