Kraty RolowaneKraty rolowane to produkty do zabezpieczenia witryn sklepowych, drzwi, zamknięcia pasaży handlowych itp., posiadające niezbędne certyfikaty, atesty i aprobaty techniczne.

Oferujemy Państwu zwijane kraty zabezpieczające firmy "JUSTART".

 

KRATA ALUMINIOWA - "JUSTART"

Kształtowniki ze znormalizowanego stopu aluminium o podwyższonym stopniu wytrzymałości. Okienka w kratach o wymiarze 100x70mm oraz 50x70mm. Ułożone w pancerzu przemiennie lub drabinkowo. Listwa dolna aluminiowa z uszczelką. Możliwość wzmocnienia listwy stopką. Montaż do szerokości 7m. Kolor anodowany srebrny. Prowadnice anodowane lub wg palety RAL.

 

KRATA ALUMINIOWA - "SZCHOWNICA"

Kształtowniki ze znormalizowanego stopu o podwyższonym stopniu wytrzymałości. Łącznik o wymiarach 85x85mm. Listwa dolna aluminiowa z uszczelką. Montaż do szerokości 7m. Kolor anodowany srebrny. Prowadnice anodowane lub wg palety RAL.

 

KRATA SINUSOIDALNA "FALA"

Wykonana z rurek ocynkowanych o średnicy 14mm, grubości 1,25mm, połączonych ze sobą klipsami ocynkowanymi z taśmy o grubości 2mm. Prowadnice ze stali ocynkowanej z uszczelkami z dwóch stron. Listwa dolna stalowa ocynkowana. Możliwość wzmocnienia listwy stopką. Montaż do szerokości 16m. Ocynk, prowadnice ocynkowane lub wg palety RAL

 

KRATA STALOWA PERFOROWANA 97 "kratka" GRUBOŚĆ 0,7MM

Profile z taśmy stalowej ocynkowanej o szerokości 97mm. Prowadnice ze stali ocynkowanej z uszczelkami z dwóch stron. Profile zakończone zastawkami z blachy ocynkowanej, eliminującymi przesuwanie się. Listwa dolna aluminiowa z uszczelką lub stalowa ocynkowana. Montaż do szerokości 10m.

 

KRATA STALOWA PERFOROWANA 97 "kratka" GRUBOŚĆ 1MM

Profile z taśmy stalowej ocynkowanej o szerokości 97mm. Prowadnice ze stali ocynkowanej z uszczelkami z dwóch stron. Profile zakończone zastawkami z blachy ocynkowanej, eliminującymi przesuwanie się. Listwa dolna aluminiowa z uszczelką lub stalowa ocynkowana. Montaż do szerokości 20m.

 

KRATA STALOWA PERFOROWANA 97 "kółka" GRUBOŚĆ 0,7mm

Profile z taśmy stalowej ocynkowanej o szerokości 97mm. Prowadnice ze stali ocynkowanej z uszczelkami z dwóch stron, Profile zakończone zastawkami z blachy ocynkowanej, eliminującymi przesuwanie się. Listwa dolna aluminiowa z uszczelką lub stalowa ocynkowana. Montaż do szerokości 10m. Ocynk lub paleta kolorów RAL.

 

KRATA STALOWA PERFOROWANA 97 "kółka" GRUBOŚĆ 1mm

Profile z taśmy stalowej ocynkowanej o szerokości 97mm. Prowadnice ze stali ocynkowanej z uszczelkami z dwóch stron. Profile zakończone zastawkami z blachy ocynkowanej, eliminującymi przesuwanie się. Listwa dolna aluminiowa z uszczelką lub stalowa ocynkowana. Montaż do szerokości 20m. Ocynk lub paleta kolorów RAL.

 

KRATA STALOWA PERFOROWANA 97 "gwiazdki" GRUBOŚĆ 0,7mm

Profile z taśmy stalowej ocynkowanej o szerokości 97mm. Prowadnice ze stali ocynkowanej z uszczelkami z dwóch stron. Profile zakończone zastawkami z blachy ocynkowanej, eliminującymi przesuwanie się. Listwa dolna aluminiowa z uszczelką lub stalowa ocynkowana. Montaż do szerokości 10m. Ocynk lub paleta kolorów RAL.

 

KRATA STALOWA PERFOROWANA 97 "gwiazdki" GRUBOŚĆ 1mm

Profile z taśmy stalowej ocynkowanej o szerokości 97mm. Prowadnice ze stali ocynkowanej z uszczelkami z dwóch stron. Profile zakończone zastawkami z blachy ocynkowanej, eliminującymi przesuwanie się. Listwa dolna aluminiowa z uszczelką lub stalowa ocynkowana. Montaż do szerokości 20m. Ocynk lub paleta kolorów RAL.

 

BRAMA STALOWA 97 GRUBOŚĆ 0,7, 1 i 1,25mm

Profile z taśmy stalowej ocynkowanej o szerokości 97mm, pełne, nieocieplane. Prowadnice ze stali ocynkowanej z uszczelkami z dwóch stron. Profile zakończone zastawkami z blachy ocynkowanej, eliminującymi przesuwanie się. Listwa dolna dwuścienna z taśmy stalowej ocynkowanej. Montaż do szerokości 18m. Ocynk lub paleta kolorów RAL.

 

KRATA STALOWA PERFOROWANA 91 "kratka"

Profile z taśmy stalowej ocynkowanej o szerokości 91mm, grubość 0,7mm. Prowadnice ze stali ocynkowanej z uszczelkami z dwóch stron, Profile zkończone zastawkami z blachy ocynkowanej, eliminującymi przesuwanie się. Listwa dolna stalowa ocynkowana. Montaż do szerokości 6m. Ocynk lub paleta kolorów RAL.

 

KRATA STALOWA PERFOROWANA 91 "gwiazdki"

Profile z taśmy stalowej ocynkowanej o szerokości 91mm, grubości 0,7mm. Prowadnice ze stali ocynkowanej z uszczelkami z dwóch stron. Profile zakończone zastawkami z blachy ocynkowanej, eliminującymi przesuwanie się. Listwa dolna stalowa ocynkowana. Montaż do szerokości 6m.
Ocynk lub paleta kolorów RAL.

 

KRATA STALOWA PERFOROWANA 91 "kółka"

Profile z taśmy stalowej ocynkowanej o szerokości 91mm, grubość 0,7mm. Prowadnice ze stali ocynkowanej z uszczelkami z dwóch stron. Profile zakończone zastawkami z blachy ocynkowanej, eliminującymi przesuwanie się. Listwa dolna stalowa ocynkowana. Montaż do szerokości 6m. Ocynk lub paleta kolorów RAL.

 

BRAMA STALOWA 91

Profile z taśmy stalowej ocynkowanej o szerokości 91mm, grubości 0,7mm. Prowadnice ze stali ocynkowanej z uszczelkami z dwóch stron, Profile zakończone zastawkami z blachy ocynkowanej, eliminującymi przesuwanie się. Listwa dolna stalowa ocynkowana. Montaż do szerkości 6m.
Ocynk lub paleta kolorów RAL.

 

KRATA NIERDZEWNA PERFOROWANA 91"kratka"

Profile z taśmy stalowej nierdzewnej o szerokości 91mm, grubości 0,7mm. Prowadnice ze stali nierdzewnej z uszczelkami z dwóch stron. Profile zakończone zastawkami z blachy ocynkowanej, eliminującymi przesuwanie się. Listwa dolna ze stali nierdzewnej. Montaż do szerokości 6m. Olor naturalny.