O FirmieJesteśmy obecni na rynku od 1991 roku. Od początku działalności firma nasza specjalizuje się w produkcji aluminiowych rolet zewnętrznych, bram i krat oraz wszelkich usług z tym związanych, W myśl zasady "jakość obroni się sama", proponujemy produkty o sprawdzonej marce.

Aby spełnić ten warunek zdecydowaliśmy się na współpracę z doświadczonymi, sprawdzonymi producentami:
HEROAL, NORMSTAHL, WIŚNIOWSKI, NICE, SOMFY.

Obok sprawdzonych, certyfikowanych produktów, zapewniamy naszym klientom fachowe doradztwo i wsparcie techniczne.

Naszą jakość potwierdzają tysiące sprzedanych produktów, a wciąż poszerzająca się paleta to odpowiedź na oczekiwania klientów.

Nasze prace wykonywaliśmy dla:

- Pomorskiego Banku Kredytowego S.A. O/Gryfino,
- Banku PKO S.A.,
- Salonu Jubilerskiego przy ul. Jagiellońskiej,
- osiedla domów jednorodzinnych przy ul. Tynieckiej,
- Urzędu Wojewódzkiego - gabinet Wojewody,
- NETTO - sklepów przy ul. 26-go Kwietnia i w Centrum Handlowym "Słoneczne",

oraz wielu prywatnych inwestorów.

Firma "START" Sp. z o.o. Jest autoryzowanym Partnerem Handlowym firmy.

NiceFirma NICE Polska istnieje na polskim rynku od 1996 roku i w tym czasie zdobyła pozycję największego dystrybutora automatyki do bram i rolet. Nice dostarcza pełen asorytment automatów począwszy od automatyki do bram wjazdowych, garażowych, szlabanów ze sterowaniem radiowym po automatykę osłonową - siłowniki do rolet okiennych oraz markiz. :Nice ułatwia życie" - to hasło i jednocześnie misja firmy. Prodkuty Nice zapewniają użytkownikowi bezpieczeństwo i większy komfort a to, co je wyróżnia to wyjątkowa elegancja, nowoczene wzronictwo i niezawodność. Z firmą współpracuje ponad 1000 Partnerów Handlowych na terenie całego kraju.

Nice Polska już od dawn ajest stale obecna w gronie najlepszych na rynku polskich przedsiębiorstw, działających zgodnie z najwyższymi standardami biznesowymi, etycznymi i jakościowymi, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty i nagrody, m.in. certyfikat systemu zarządzania jakością zgodny z ISO, pięciokrotne wyróżnienie Solidna Firma czy też stała obecność w rankingu Gazel Biznesu. Nice otrzymał prestiżowy tytuł "LIDER RYNKU - Najlesza w Polsce firma w zakresie dystrybucji automatyki do bram i rolet" potwierdzając w ten sposób silną pozycję w branży i umacniającyjną.

Więcej na http://www.nice.pl