OgrodzeniaOgrodzenie nie tylko wyznacza obszar naszej posiadłości, ale też uzupełnia architekturę domu, chroni przed nieproszonymi gośćmi i daje poczucie bezpieczeństwa.

ogrodzeniaRozmaitość form i wzorów pozwala na indywidualne dostosowanie ogrodzenia do architektury otoczenia. Uniwersalny charakter oznacza, że ogrodzenie pasuje do każdej posesji, niezależnie od wielkości obszaru i ukształtowania terenu. W skład systemu wchodzą; bramy, segmenty, furtki oraz słupki.

Trwałość to podstawowa zaleta naszych ogrodzeń. Wszystkie elementy systemu wykonane są ze stali, a następnie ocynkowane ogniowo - daje to doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne. Natomiast ogrodzenia malowane proszkowo, oprócz walorów estetycznych, zyskują dodatkową ochronę powierzchni.

Ogrodzenia WIŚNIOWSKI

Kilkadziesiąt rodzajów wypełnień od najprostszych i klasycznych do wyszukanych i oryginalnych rozwiązań, w czterech systemach: EKO, CLASSIC, STYL, LUX, to cztery kompleksowe rozwiązania, cztery pomysły na lepszą jakość życia, zgodnie z upodobaniami, dostosowane do zasobności każdej kieszeni.

Można wybierać spośród wymiarów typowych lub na zamówienie. Wszystko po to, aby dostosować ogrodzenie do indywidualnych wymagań posesji i pokreślić jej wyjątkowy charakter.