wzory wypełnieńSystem LUX

System LUX Niekonwencjonalne podejście w projektowaniu ogrodzeń, bogate wzornictwo i wyszukana forma.

Nadaj luksusowy charakter każdej eleganckiej posesji.

Świetnie nadaje się do grodzenia ekskluzywnych willi i rezydencji, obiektów zabytkowych i sakralnych, budynków rządowych i urzędów państwowych. Te luksusowe ogrodzenia wykonane są ze stalowych prętów i ozdobione elementami metaloplastyki.

 

System STYL

System STYLNowoczesność ubrana w stylową formę. Oryginalne wzornictwo, które nadaje niecodzienny, indywidualny charakter każdej posesji i subtelnie podkreśla jej wyjątkowy charakter.

Kilkanaście wzorów wypełnień, bogata oferta kolorów standardowych i specjalnych w wymiarach typowych lub na zamówienie.

Jest idealnym dopełnieniem ciekawej architektonicznie zabudowy indywidualnej, ale równie dobrze komponuje się z zabytkowym stylem obiektów sakralnych, muzeów itp.

 

System CLASSIC

System CLASSIC Klasyczna forma i kształt, prosta linia a jednocześnie wiele możliwość. Kilkanaście wzorów wypełnień w wymiarach typowych lub na zamówienie, bogata oferta kolorów standardowych i dodatkowych. Te modelowe rozwiązania idealnie pasują do prostych form architektonicznych i nowoczesnej zabudowy.

System świetnie nadaje się do grodzenia prywatnych posesji, działek, terenów rekreacyjnych, osiedli domków jednorodzinnych, budynków użyteczności publicznej.

 

System EKO

System EKOTanie, trwałe i solidne ogrodzenie - proste w formie i kształcie, jeden rodzaj wypełnienia, kilka wymiarów typowych, standardowe kolory. Nadaje się świetnie do ogradzania dużych obszarów, również terenów o różnym kącie nachylenia.

Doskonale sprawdza się jako ogrodzenie terenów prywatnych (działek, posesji), jak również terenów rekreacyjnych, budynków użyteczności publicznej czy obszarów.